ZDRAVÁ ZÁDA

Kurz ZDRAVÁ ZÁDA je rozdělený do teoretické a praktické části. V teorii se dozvíme něco o svém těle, jak funguje a proč je důležité mít záda bez bolesti. Podíváme se na nejčastější příčiny bolesti zad, co ji ovlivňuje a jak ji co nejzdravěji odstranit. Po teorii si v praktické části společně zacvičíme, vyzkoušíme si techniky správného cvičení pro prevenci bolesti zad, naučíme se správně stát, dýchat a ukážeme si principy zdravého pohybu.


Cena za 10 lekcí: 2500,-


U platby uveďte konstantní symbol 01.


Kdy: pondělí 13. 2. 2023 začínáme v 16:00 hodin v osobní kanceláři a cvičebně, jedna lekce trvá 60 minut

Příhlásit se 

VÝŽIVA A CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ

Kurz VÝŽIVA A CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ je zaměřený na budoucí maminky, které chtějí správnou stravou podpořit zdravý vývoj svého miminka a zároveň se cítit dobře. V kurzu probereme vhodnou stravu napříč trimestry, upozorníme na vitamíny a minerály, které podporují dítě i maminku a jejich vhodnou konzumaci. Povíme si o vhodných a nevhodných potravinách, o pitném režimu, rozdělíme stravu na jednotlivé složky pro správný přehled o zdravých a prospěšných složkách stravy, které jsou v těhotenství nejdůležitější. Kurz je rozdělený na dvě části. Prvních 5 lekcí se nese v duchu teorie o výživě. Dalších 5 lekcí nás čeká praktická část, kde si ukážeme základní cviky, které nám pomohou se během těhotenství cítit lépe a díky kterým pomůžeme svému tělu i miminku k vzájemné adaptaci. Obě části lze absolvovat samostatně.


Cena za teoretickou část (5 lekcí): 1500,-


Cena za praktickou část (5 lekcí): 1500,-


Cena za teoretickou i praktickou část (10 lekcí): 2500,-


U platby uveďte pro teoretickou část konstatní symbol 02, pro praktickou část 03 a pro obě části konstantní symbol 04.


Kdy: úterý 14. 2. 2023 začínáme v 16:00 hodin v osobní kanceláři a cvičebně, jedna lekce trvá 60 minut

 
Příhlásit se 

VÝŽIVA A CVIČENÍ PRO KOJÍCÍ MAMINKY

Kurz VÝŽIVA A CVIČENÍ PRO KOJÍCÍ MAMINKY nás postupně provede základními pravidly a doporučeními pro správnou výživu čerstvých maminek, které chtějí zdravou stravou pomoct vlastnímu tělu zpět do svého režimu a formy, ale s ohledem na kojené miminko. Zaměříme se na vhodné a nevhodné potraviny, doporučení pro zdravé hubnutí po porodu pomocí stravy, povíme si o doporučených vitamínech a minerálech. Hovořit společně budeme o obvyklých komplikacích, které Vás mohou během tohoto nového období v rámci stravování potkat. První část (teoretická – 5 lekcí) se bude týkat právě výživy, druhá část (praktická – 5 lekcí) se bude týkat cvičení, aby se každá z Vás dostala zpět „do svého těla“ co nejdříve. Obě části lze absolvovat samostatně.


Cena za teoretickou část (5 lekcí): 1500,-


Cena za praktickou část (5 lekcí): 1500,-


Cena za teoretickou i praktickou část (10 lekcí): 2500,-


U platby uveďte pro teoretickou část konstatní symbol 05, pro praktickou část 06 a pro obě části konstantní symbol 07.


Kdy: středa 15. 2. 2023 začínáme v 16:00 hodin v osobní kanceláři a cvičebně, jedna lekce trvá 60 minut

Příhlásit se 

Kde mě najdete

Osobní kancelář a cvičebna
Velká Hradební 484/2
Ústí nad Labem centrum
Grand, 1.patro

Kde mě najdete

Fitness centrum Sluneta
Jateční 1026/18
Ústí nad Labem Klíše

Kontakt

Lucie Cardová 
Tel: +420 605 007 199
E-mail: lucie.cardova8@gmail.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram