CVIČENÍ

Cvičení koncipované na základě moderních poznatků z oblasti fitness (od mládeže po seniory). Trénování specifických skupin (zdravotní omezení, bolesti zad, nadváha, atd.). Tvorba individuálních tréninkových cvičebních plánů pro konkrétní potřebu klienta – snížení či nabírání hmotnosti, stavba svalové hmoty či zvýšení fyzické síly, vytrvalost, kondice, zpevnění těla. Zdravé cvičení, zaměření na funkční pohyb. Vstupní analýza tělesného aparátu.
Nabízím cvičení jak s vlastní vahou (bez pomůcek), tak se základním fitness vybavením (soukromé a diskrétní prostředí) v osobní cvičebně nebo v městském fitness centru.

STRAVA

Orientace v základních pojmech a terminologii v oblasti výživy člověka. Orientace v základech biochemie a fyziologie organismu. Orientace v nutriční a tělesné diagnostice klienta. Orientace v technologii výroby potravin a jejich značení. Provádění komplexní nutriční a cílené tělesné diagnostiky klienta. Orientace v základních i alternativních směrech výživy a v jejich využitích, uplatněních a rizikách. Sestavování jídelníčku pro různé skupiny klientů. Orientace v sortimentu doplňků stravy. Orientace v označování a výběru potravin. Vedení klienta k racionalizaci výživových názorů.

KONZULTACE

Konzultace v oblasti výživy i cvičení, poradenství s tréninkovým plánem. Nastavení základních cílů a nutričních parametrů. Řešení základních otázek a problémů.

Kde mě najdete

Osobní kancelář a cvičebna
Velká Hradební 484/2
Ústí nad Labem centrum
Grand, 1.patro

Kde mě najdete

Fitness centrum Sluneta
Jateční 1026/18
Ústí nad Labem Klíše

Kontakt

Lucie Cardová 
Tel: +420 605 007 199
E-mail: lucie.cardova8@gmail.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram